Half-Life

Pierwsza część legendarnej gry/strzelanki ściśle utrzymanej w klimacie sci-fi. Strzelanka jest pierwszoosobowa i posiada fantastyczną fabułę, która stała się wizytówką studia Valve software. Akcja gry toczy się w ośrodku badawczym o tajemniczej nazwie Black Mesa. Nasza postać to naukowiec pracujący w tym ośrodku, Gordon Freeman. Ośrodek został zaatakowany przez kosmitów i inne pozaziemskie istoty. Naszym zadaniem jest podjąć walkę z najeźdźcami i wyeliminować ich, odzyskując wolność w ośrodku.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W wyniku nieudanego eksperymentu podczas zaawansowanych badań nad obcą materią, następuje inwazja obcych na ziemię. Naszym zadaniem, nie jest ratowanie świata, a jedynie ucieczka z zaatakowanego ośrodka naukowego i ratunek swojego życia. Gra mimo iż zakwalifikowana została jako strzelanka gatunku sci-fi, a takich gier na rynku nie mało to jednak fabuła tej serii jest na tyle wybijająca i wyróżniająca się spośród pozostałych gier tego gatunku, że została zapamiętana i doceniona przez graczy na całym świecie. Oprócz nieziemskich istot, przeciwnikami są również ziemscy marines z armii USA, którzy mają za zadanie dopilnować aby nikt żywy nie opuścił ośrodka naukowego.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *