The Last of Us

Pobierz The Last of Us pełna wersja. The Last of Us DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Last of Us DO POBRANIA Gra The Last of Us w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Last of Us ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Last of Us full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Świat został opanowany przez niezwykłą i tajemniczą zarazę, która w błyskawicznym tempie zamienia ludzi w żądne krwi potwory skierowane na zniszczenie ludzkości. Dwójka bohaterów Joel oraz Ellie, to dorosły mężczyzna i będąca pod jego opieką nastoletnia dziewczyna. Gra to swoisty horror survivalowy, a Naszym zadaniem jest uratowanie tej dwójki przed pożarciem przez krwiożercze istoty ponadludzkie. Za produkcję odpowiada studio Naughty Dogs, czyli twórcy serii uncharted.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Jest to gra akcji, posiadająca różne bardzo kreatywne wątki przygodowe. Cała akcja gry toczy się około 20 lat po rozprzestrzenieniu się śmiertelnej zarazy. Joel to ponad 40 letni przestępca, przed zarazą na co dzień zajmował się handlem oraz przemytem broni, handlem narkotykami oraz handlem ludźmi, Ellie z kolei jest nastoletnią sierotą, a Naszym zadaniem jest uratowanie tej dwójki w świecie zdziesiątkowanym przez krwiożercze bestie pragnące ludzkiej krwi. W grze w celu urozmaicenia rozgrywki umieszczono uproszczony system craftingu i rzemiosła, dzięki niemu możemy z wielu znalezionych przedmiotów tworzyć przydatne narzędzia. Oprócz single-playerowej rozgrywki, mamy możliwość również zagrać w tryb stworzony dla wielu graczy, który obejmuje dwa tryby rozgrywki, Walka o zapasy oraz Ocaleni.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “The Last of Us

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *