call of duty download

Call of Duty

Pobierz Call of Duty pełna wersja. Call of Duty DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Call of Duty DO POBRANIA Gra Call of Duty w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Call of Duty ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Call of Duty full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Pierwsza odsłona kultowej strzelanki obrazującej realia II wojny światowej. Do wyboru gracza dostępne sa trzy kampanie. Można zagrać jako Amerykański spadochroniarz, Brytyjski komandos czy Rosyjski Żołnierz piechoty. Call of Duty to pierwsza gra, która umożliwiła graczowi uczestniczenie w konflikcie zbrojnym, który rzeczywiście miał miejsce w historii. Twórcy postarali sie odwzorować to co najważniejsze aby oddać klimat II wojny światowej. Gra zebrała bardzo dobre recenzje a marka Call of Duty ma swoje rzesze fanów do dziś. Twórcy co jakiś czas wypuszczają nową wersję gry. Gra zawiera 24 misje zawarte w czterech kampaniach w trybie jednego gracza.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W grze uroku dodaje fakt, iż nie jest to typowa strzelanka jakie dotychczas wychodziły na rynek gamerski. Call of Duty zawiera bardzo dużą różnorodność zadań dla gracza przez co staje się ciekawa i nie nudzi. Obowiązkiem gracza w zależności od misji i kampanii sa np. Skradanie się, Walka na froncie, sabotaż, walka z pojazdami pancernymi i wiele więcej.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

4 thoughts on “Call of Duty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *