Grand Theft Auto: Vice City

Pobierz Grand Theft Auto: Vice City pełna wersja. Grand Theft Auto: Vice City DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Grand Theft Auto: Vice City DO POBRANIA Gra Grand Theft Auto: Vice City w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Grand Theft Auto: Vice City ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Grand Theft Auto: Vice City full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

GTA Vice City to część gry, która uzyskała trzeci wynik z całej serii pod względem sprzedaży. Gra umiejscowiona jest w świecie gangsterskiej przestępczości, i to jest głównym zarysem jej fabuły. Miejsce akcji to tytułowe Vice City, które jest zmyślonym miastem stworzonym na wzór Miami (Floryda, USA). Akcja w GTA Vicy City toczy się w latach 80 XX wieku, w tych czasach społeczność gangsterska w USA była bardzo rozbudowana. Twórcą gry, tak jak poprzednich części jest studio Rockstar games. Pod względem grywalności i samego zamysłu rozgrywki, nie zmieniło się wiele z porównaniu z częścią poprzednią. Gra oferuje bardzo duży rozbudowany i otwarty świat, w którym wykonujemy przeróżne zadania i prowadzimy gangsterskie życie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Podobnie jak w poprzednich częściach gra rozbita jest na mnóstwo zadań głównych, oraz pobocznych questów czasowych. Wszystkie zadania łączą się w jedną spójną, porywającą i co warto zaznaczyć nielinearną fabułę. Zadania polegają m.in na kradzieży samochodów, rabunkach, zabójstwach, wyścigach samochodowych, dostarczaniu ważnych przesyłek, wojny gangów, tagowanie murów i wiele innych. Po mieście możemy poruszać się na wiele sposobów, np. kradzionymi samochodami. Samochód lub inny pojazd możemy również zakupić w salonie, bądź dostać jako wynagrodzenie za wykonanie zadania. Samochody, jak i inne pojazdy można, przemalowywać do woli i tuningować pod siebie w warsztatach.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *