Half-Life

Pobierz Half-Life pełna wersja. Half-Life DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Half-Life DO POBRANIA Gra Half-Life w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Half-Life ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Half-Life full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Pierwsza część legendarnej gry/strzelanki ściśle utrzymanej w klimacie sci-fi. Strzelanka jest pierwszoosobowa i posiada fantastyczną fabułę, która stała się wizytówką studia Valve software. Akcja gry toczy się w ośrodku badawczym o tajemniczej nazwie Black Mesa. Nasza postać to naukowiec pracujący w tym ośrodku, Gordon Freeman. Ośrodek został zaatakowany przez kosmitów i inne pozaziemskie istoty. Naszym zadaniem jest podjąć walkę z najeźdźcami i wyeliminować ich, odzyskując wolność w ośrodku.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W wyniku nieudanego eksperymentu podczas zaawansowanych badań nad obcą materią, następuje inwazja obcych na ziemię. Naszym zadaniem, nie jest ratowanie świata, a jedynie ucieczka z zaatakowanego ośrodka naukowego i ratunek swojego życia. Gra mimo iż zakwalifikowana została jako strzelanka gatunku sci-fi, a takich gier na rynku nie mało to jednak fabuła tej serii jest na tyle wybijająca i wyróżniająca się spośród pozostałych gier tego gatunku, że została zapamiętana i doceniona przez graczy na całym świecie. Oprócz nieziemskich istot, przeciwnikami są również ziemscy marines z armii USA, którzy mają za zadanie dopilnować aby nikt żywy nie opuścił ośrodka naukowego.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *