Wiedźmin

Pobierz Wiedźmin pełna wersja. Wiedźmin DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Wiedźmin DO POBRANIA Gra Wiedźmin w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Wiedźmin ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Wiedźmin full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Gra z gatunku RPG z elementami gry akcji. Twórcą serii wiedźmin (The Witcher) jest polskie studio CD projekt. Głównym bohaterem w grze jest postać o imieniu Gerald, który pochodzi z wioski Rivii. Gra oparta jest na powieści Sapkowskiego i wiele elementów z fabuły zostało odwzorowane w grze. Gracze mogą odwiedzić wiele miejsc, które zostały opisane również w powieści. Głównym celem gry jest ochrona ludzi przed potworami. Gra posiada bardzo ciekawą i wciągającą fabułę, która poziomem dorasta właśnie do powieści. W grze zastosowano ciekawe rozwiązania mechaniczne, które usprawniają grywalność w całej grze.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra mimo, że jest oparta na fabule przedstawionej w powieści Sapkowskiego to nie jest jej odwzorowaniem. Akcja rozpoczyna się 5 lat po zakończeniu wydarzeń opisanych w książce. Pierwszym wydarzeniem w Wiedźminie jest obrona osady przed najemnymi zbirami a następnie wraz z resztą wiedźminów wyruszamy w ślad za ich zleceniodawcą. Główny bohater Gerald, w młodości został poddany wielu mutacjom, przez co posiada nadludzkie zdolności. Jest niesamowicie szybki, silny i spostrzegawczy. Główna postać z łatwością radzi sobie z kilkoma przeciwnikami. Gra posiada klasyczny rozwój postaci, co pomaga w późniejszej fazie rozgrywki pokonywać coraz trudniejsze zadania.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *