Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino

Pobierz Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino pełna wersja. Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino DO POBRANIA Gra Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Wiedźmin III: Dziki Gon / Krew i Wino full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Drugi dodatek, do gry Wiedźmin III: Dziki Gon pod nazwą Krew i wino. Dodatek oprócz nowego bardzo obszernego i równie ciekawego wątku fabularnego dodaje wiele nowości. Cały interfejs ekwipunku oraz interfejs postaci zostały przebudowane. Deweloperzy z polskiego studia CD Projekt zadbali również o nowe lokacje, miejsca, potwory oraz nowe sposoby walki. Zadeklarowany przez deweloperów dodatkowy czas rozgrywki to ponad 30h. Dodatek krew i wino jest zdecydowanie większym dodatkiem niż serce z kamienia. Cały ten nowy wątek fabularny rozgrywany jest w nowych lokacjach w nieznanych wcześniej krainach i światach.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Dodatek został zapowiedziany przez twórców jeszcze przed premierą głównej wersji gry, jako jej integralna część. Oprócz elektronicznego kodu dającego dostęp do dodatku – producent wypuścił limitowaną wersję dodatku znajdującego się na nośniku DVD wraz z poradnikami oraz talią kart do gry w Gwinta, czyli kolekcjonerskiej gry karcianej opartej o trzecią część kultowej gry Wiedźmin. Akcja gry toczy się w księstwie Toussaint, Biały wilk został osobiście poproszony przez księżną tego królestwa aby pomógł rozprawić się z tajemniczym mordercą, który wydaje się nie być człowiekiem. Wszystkie ślady i wskazówki wskazują, że zabójcą jest ponadludzka postać, której czoła stawić może jedynie wiedźmin. Przed nami całkowicie nowe lokacje, zawierające nowe potwory oraz nowe zagadki.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *