The Longes Journey / Najdłuższa podróż

Pobierz The Longes Journey / Najdłuższa podróż pełna wersja. The Longes Journey / Najdłuższa podróż DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Longes Journey / Najdłuższa podróż DO POBRANIA Gra The Longes Journey / Najdłuższa podróż w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Longes Journey / Najdłuższa podróż ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Longes Journey / Najdłuższa podróż full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Typowa gra z gatunku gier przygodowych. W grze posiadamy główną bohaterkę o imieniu April Ryan, zadaniem głównej bohaterki jest ratowanie przed zagładą dwóch bliźniaczych światów, które nazywają się: Arcadia oraz Stark. Gra jest bardzo rozbudowana i oparta jest o model click&action. W grze mamy okazję prowadzić dialog z ponad 60 postaciami i odwiedzamy ponad 130 lokacji.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Fabuła gry to swoista powieść science-fiction, opowiada o dwóch równoległych światach znajdujących się w alternatywnej rzeczywistości, które zbliżają się do zagłady. Całość akcji odbywa się w przyszłości a dokładnie rozpoczyna się w roku 2099, w której okazuje się, że ziemia przed tysiącami lat została podzielona właśnie na dwa równoległe światy. Jeden ze światów, a dokładniej Arkadia przesiąknięta jest magią i rzeczami nadludzkimi, drugi z kolei świat o nazwie Stark bazuje na technologi, wysoko rozwinięte maszyny i roboty są tam na porządku dziennym. Główna bohaterka jest 18 letnią studentką akademii sztuk pięknych. April Ryan od pewnego czasu w swoim umyśle miewa wizje i widoki apokalipsy i zniszczenia obu światów. Postanawia coś z tym zrobić i ocalić istnienie Start i uniwersum Arkadię.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *