The Elder Scrolls V: Skyrim

Pobierz The Elder Scrolls V: Skyrim pełna wersja. The Elder Scrolls V: Skyrim DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Elder Scrolls V: Skyrim DO POBRANIA Gra The Elder Scrolls V: Skyrim w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Elder Scrolls V: Skyrim ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Elder Scrolls V: Skyrim full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

The Elder Scrolls V: Skyrim to piąta odsłona serii The Elder Scrolls i bezpośrednia kontynuacja części IV, która nosiła tytuł Oblivion. Seria gier The Elder Scrolls to typowy cRPG, a akcja V części toczy się około 200 lat po zakończeniu fabuły części IV. Fabuły w V części skupiona jest na przybyciu Boga zniszczenia Alduina. Nasz bohater otrzymuje umiejętność posługiwania się językiem boga smoków, a jego celem jest powstrzymanie Alduina podążając za nakazami starożytnej przepowiedni. Jak to w gatunku RPG, z biegiem fabuł Nasza postać jest coraz bardziej rozwinięta, silniejsza i posiada więcej umiejętności. Całość fabuły skupia się na powrocie na świat pradawnej rasy super silnych smoków, z który ma przybyć bóg zniszczenia.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Cała seria, została stworzona przez wybitne studio developerskie Bethesda Softworks. Gracz, wciela się z jednego z ostatnich wojowników, który zajmuje się profesją łowcy smoków. Do niedawna wydawało się, że smoki są już zdecydowaną przeszłością, jednak łuskowate bestie na nowo pojawiają się w przestworzach. Starodawna przepowiednia, która jest motywem przewodnim w grze głosi, że wraz ze smokami przybędzie bóg zniszczenia, która objawi się pod postacią smoka. Głównym zadaniem gracza jest wykonywania kolejnych zadań, a na koniec rozprawienie się z bogiem zniszczenia. Rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia postaci, wybieramy spośród wielu ras, niestety twórcy nie dodali wyboru po klasach. Bardzo ważną zmianą, która zaszła w porównaniu z poprzednia częścią jest dodanie funkcji taktycznych do walki z przeciwnikiem. Do każdej dłoni Naszej postaci możemy przypisać jedną rzecz z Naszego ekwipunku. np do jednej tarczę a do drugiej czar ofensywny. lub do jednej czar ofensywny a do drugiej miecz. Daje to możliwość stworzenia wielu kombinacji, co jest szczególnie skutecznie, gdy dobieramy daną kombinacje pod danego przeciwnika na polu bitwy.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *