Mass Effect 2

Pobierz Mass Effect 2 pełna wersja. Mass Effect 2 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Mass Effect 2 DO POBRANIA Gra Mass Effect 2 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Mass Effect 2 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Mass Effect 2 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Mass Effect 2 to kultowa gra role-playing z gatunku RPG, która została w całości stworzona przez utytułowany zespół developerski BioWare. Jest to kontynuacja pierwszej części gry Mass Effect. Jest to jedna z bardziej udanych produkcji science-fiction w świecie gamerskim. Głównym wątkiem fabuły w części drugiej jest badanie przez komandora Sheparda tajemnicy znikania z mapy wszechświata ludzkich kolonii. Gra stanowi unikatowe połączenie standardowej rozgrywki znanej nam z innych RPG-ów i systemu walki bardzo podobnego do wielu trzecioosobowych strzelanek. Wykonanie graficzne nie bije na głowę, bo silnik nieznacznie poprawił się od poprzedniej części. Twórcy w dużej mierze skupili się na fabule, a przede wszystkim na tym aby była ona zwięzła i aby przedstawiła graczom historie komandora w sposób ciekawy i wciągający, co z pewnością się powiodło.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Oficjalna kontynuacja gry z 2007 roku, czyli Mass Effect. Druga część, zawiodła część fanów serii, ponieważ spodziewano się produkcji, która byłaby na znacznie wyższym poziomie wykonania graficznego i grywalnego.W grze jest rok 2185, czyli zaledwie dwa lata po zakończeniu fabuły z pierwszej części. Miejscem gry jest oczywiście wszechświat a Naszym zadaniem jest penetracja wielu galaktyk, które zamieszkiwane są przez wiele bardzo inteligentnych ras, istot. Głównym zadaniem gracza jest rozwikłanie zagadki i tajemnicy, dlaczego i w jakich okolicznościach znikają ludzkie kolonie rozdarte po całym wszechświecie. Dużym plusem jest to, że możemy rozpocząć rozgrywkę tworząc całkowicie nową postać, lub wgrać postać z poprzedniej części gry. Także dla fanów serii, którzy całość chcą przejść jedną postacią jest to zapewne duży plus. W grze postawiono zdecydowany nacisk na system walki, i sprawiono aby był on jak najbardziej efektowny, co jest wielkim plusem dla fanów gatunku sci-fi.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *