StarCraft

Pobierz StarCraft pełna wersja. StarCraft DOWNLOAD za darmo i bez limitu. StarCraft DO POBRANIA Gra StarCraft w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania StarCraft ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry StarCraft full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

StarCraft to gra kultowa dla gatunku zaliczana do klasyki sci-fi strategy. Jest to strategia czasu rzeczywistego, i jest hitem w swojej kategorii tak jak zresztą wszystkie produkcje wychodzące z studia developerskiego Blizzard. Gra została osadzona w dalekiej przyszłości, gdzie dochodzi do konfliktu trzech ras Ziemian, Protosów i Zergów. Twórcy oferują graczom obszerny tryb single player, który zawiera trzy rozbudowane kampanie. Tryb gry dla jednego gracza zawiera fantastyczny rys wciągającej fabuły, opowiada o losach walki o galaktykę i walkach o przetrwanie. Oprócz trybu single otrzymujemy tryb gry multiplayer, w którym jednocześnie może rywalizować ze sobą ośmiu graczy.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Trzy przepotężne rasy przystępują do wojny wszechświatów aby rozpocząć swoje panowanie. Z jednej strony potomkowie ziemskich skazańców, którzy dawno temu zostali wysłani w kosmos w ramach eksperymentu, i którzy po wypadku zostali w tym kosmosie pozostawieni sami sobie, muszą podjąć walkę ponieważ za horyzoncie pojawiają się Krotosi, którzy przerywają spokojne panowanie konfederacji. Krotosi to tajemniczy przybysze, którzy bez skrupułów zniszczyli sąsiadującą planetę. Kolejnym aktywny frontem stają się Zergowie, którzy masowo zatruwają i pochłaniają życie na kolejnych planetach galaktyki. Wojna staje się nieunikniona. Grając w trybie multiplayer gracz otrzymuje możliwość zagrać jedną z trzech ras. Każda z ras ma osobna i unikatową infrastrukturę, jednostki i moce. W trybie jednoosobowym każda kampania poświęcona jest innej rasie, także mamy możliwość poznać ten konflikt z każdej jego strony.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *