Star Wars: Knights of the Old Republic

Pobierz Star Wars: Knights of the Old Republic pełna wersja. Star Wars: Knights of the Old Republic DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Star Wars: Knights of the Old Republic DO POBRANIA Gra Star Wars: Knights of the Old Republic w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Star Wars: Knights of the Old Republic ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Star Wars: Knights of the Old Republic full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Gra została wydana w roku 2003 w listopadzie. Star Wars: Knight of the Old Republic to pierwszy cRPG, który został osadzony w kultowym i niesamowitym świecie gwiezdnych wojen. Niezwykłą ciekawostką jest fakt, że gra toczy się około 4000 lat przed wydarzeniami przedstawianymi w epizodach filmowych. Także zyskujemy obraz tego co działo się na samym początku konfliktu pomiędzy mocami Jedi i Sith. Gra jest stworzona na bardzo przyjemnym dla oka i pasującym do scenerii i tematyki silniku graficznym. Kolory są jasne i żywe co sprawia, że gra daje wiele radości i frajdy. W filmach temat starej republiki jest jedynie wspominany, dzięki grze możemy poznać go na własne oczy. Gra została w całości stworzona przez profesjonalne i bardzo utytułowane studio BioWare corporation, twórców m.in najbardziej kultowego cRPG czyli Baldur’s Gate.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Fabuła gry opisuje czasy starej republiki gdzie trwa zacięta walka pomiędzy siłami dobra “Jedi” oraz siłami zła “Sith”. Jakby mogło się wydawać, przeniesie w czasy o 4000 lat wstecz powinno przenieść nas do mniej technologiczne zaawansowanego świata. Nic bardziej mylnego, świat, który poznajemy jest zaawansowany, a podróże w kosmos są dostępne i znane od wielu tysięcy lat. Rozgrywka jest bardzo podobna do Baldur’s gate, co może byc nieco irytujące bo jednak jest to całkowicie inny tytuł. Podczas rozgrywki bardzo dokładnie i wnikliwie poznamy budowę oraz wszystkie zakamarki planety Tatooine, która jest głównym miejscem akcji. W grze prowadzimy drużyną bohaterów, którą tworzymy przed rozpoczęciem rozgrywki korzystając z wielu ras. Sterowanie i grywalność są na bardzo wysokim poziomie za sprawą widoku 3D, w którym kamera bardzo dobrze reaguje na przejścia utrzymując Naszą aktywną postać cały czas w centrum ekranu, co daje dużą przewagę podczas wymagających walk z przeciwnikami.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *