Far Cry 3

Pobierz Far Cry 3 pełna wersja. Far Cry 3 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Far Cry 3 DO POBRANIA Gra Far Cry 3 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Far Cry 3 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Far Cry 3 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Kolejna produkcja studia Ubisoft, trzecia część seri pod nazwą Far Cry. Tak jak w poprzednich odsłonach serii sterujemy postacią z widoku FPP. Tak jak w poprzednich wersjach utrzymana została tematyka gry. Jest to strzelanina a jej akcja rozgrywa się na egzotycznej wyspie. Główny bohater przez nieszczęśliwy skok ze spadochronem wylądował na wyspie, którą zamieszkują psychopatyczni piraci. Zdecydowanym atutem gry jest otwarta przestrzeń, którą możemy przemierzać pieszo, pojazdami a nawet paralotnią.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra została stworzona głównie przez zespół Ubisoft mający swoją siedzibę w Kanadzie w Montrealu. Kanadyjczycy kilkukrotnie jednak potrzebowali wsparcia grupy z Szanghaju. Gra polega głównie na eliminowaniu kolejnych przeciwników lub ich grup, realizowaniu otwartych questów oraz odpowiednim dobieraniu taktyki. Tak jak wspomnieliśmy, questy i zadania realizuje się w sposób otwarty a gracz sam decyduje, która drogą pójdzie lub w jaki sposób wykona poszczególne zadanie. Dzieje się tak ponieważ przestrzeń w której się poruszamy jest otwarta i nieograniczona. Jedynym ogranicznikiem jest ocean. Za rozgrywke multiplayerową odpowiada studio Ubisoft ze Szwecji mające dużo doświadczenie w tego typu produkcjach. Multiplayer gra się bardzo przyjemnie i realistycznie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Far Cry 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *