Fallout

Pobierz Fallout pełna wersja. Fallout DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Fallout DO POBRANIA Gra Fallout w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Fallout ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Fallout full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

W Fallout przenosimy się do świata z przyszłości, pogrążonego i zniszczonego po atomowej katastrofie zwanej wojną atomową. Naszym zadaniem jest zdobycie chipu, który może pomóc w odnalezieniu czystej i pitnej wody, która jest niezbędna do przeżycia i uratowania jakiegokolwiek życia na planecie. Tak więc, los całej planety i wszystkich stworzeń i ich przyszłość jest w Naszych rękach. Gra jest nieoficjalnym sequelem gry pod tytułem Westeland z 1987 roku.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Ludzkość została zniszczona w niemal 100%. Pozostałe jednostki muszą stawić czoła śmiertelnemu promieniowaniu oraz mutantom, które namnożyły się przez atomowy konflikt a karmią się promieniowaniem. Nasz bohater został wybrany aby zdobyc chip odpowiedzialny za zdobywanie i produkcje czystej wody pitnej. Gra zawiera 50 miniquestów, Turowy system walki, wiele rodzajów broni i to co najlepsze czyli fenomenalną fabułę, która jest kwintesencją gatunku cRPG.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *