FIFA 15

Pobierz FIFA 15 pełna wersja. FIFA 15 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. FIFA 15 DO POBRANIA Gra FIFA 15 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania FIFA 15 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry FIFA 15 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Każdemu graczowi specjalizującemu sie w rozgrywkach w gry sportowe nie trzeba przedstawiać serii symulatora piłki nożnej FIFA. Fifa 15 jest to dwudziesta druga kolejna odsłona tej kultowej gry studia EA Sports. Wersja oznaczona numerem 15 jest drugą z kolei utworzoną na nowym niezwykle zaawansowanym silniku graficznym ignite. Względem poprzedniczki, tak jak to ma miejsce co roku, zostały poprawione drobne błędy, dodano nowe licencje na nowe ligi oraz ulepszono odwzorowanie twarzy piłkarzy.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra polega na kierowaniu przez 90 minut (czas faktyczny można ustawić z zakresu 2 minuty/ połowa do 20 minut połowa) drużyna piłkarską i staramy się rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść strzelając przeciwnikowi więcej bramek. Gra posiada wiele sposób rozgrywki od szybkiego meczu towarzyskiego, gdzie możemy wcielić się w drużynę jak i jednego gracza, tryb menedżera gdzie oprócz rozgrywania spotkań bierzemy czynny udział w życiu klubu, zajmując się ustalaniem składu czy też przeprowadzaniem transferów. W trybie menedżera nie trzeba rozgrywać meczy manualnie, można jest symulować standardowo, bądź zdać się na szybka symulację, która od razu przedstawia wynik spotkania.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *