Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag

Pobierz Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag pełna wersja. Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag DO POBRANIA Gra Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Assassin’s Creed (IV) 4 Black Flag full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Flagowy produkt wytwórni Ubisoft. Wcielamy się w rolę Assassina i walczymy ze złoczyńcami. Gra posiada bardzo rozbudowaną rozgrywkę, która umożliwia m.in wspinanie sie po budynkach, walkę wręcz, skakanie po dachach, używanie broni palnej, skradanie się, rozwiązywanie licznych zagadek czy nawet sterowanie okrętem i radzenie sobie ze sztormem. Główna postacią w grze jest pirat Edward Kenway. Jest to gra w której sterowanie jest trzecioosobowe z użyciem PTT. Twórcy gry trzymają się 12-miesięcznego trybu wydawniczego co sprawia, że co roku gracze otrzymują nową wersję świetnej pod względem fabularnym sagi.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Główna postać, czyli pirat Edward Kenway to nikt inny tylko dziadek występującego w części trzeciej Connora Kenway’a. Akcja rozgrywana jest w 18 wieku po Hiszpańskiej wojnie sukcesyjnej. Czasy panujące w grze określane w realnym świecie były jako złota era piratów i piractwa, które notowały w ówczesnych czasach totalny rozkwit. W grze bierzemy udział w walce templariuszy z Assasynami. W poszczególne wątki fabularne udało się Autorom wplątać historyczne wydarzenia i postacie, przez co czyni to grę jeszcze bardziej realistyczną oraz wciągającą.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *