Assassin’s Creed II

Pobierz Assassin’s Creed II pełna wersja. Assassin’s Creed II DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Assassin’s Creed II DO POBRANIA Gra Assassin’s Creed II w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Assassin’s Creed II ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Assassin’s Creed II full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Jest to druga odsłona kultowej gry studia Ubisoft. Gra zawiera otwarty świat, w którym przemieszczamy sie postacia assasyna. Do wykonania mamy liczne zadania i questy, fabuła gry jest spójna i bardzo wciągająca jednak autorzy zapewnili graczom również wiele wątków pobocznych, które dodają rozgrywce kolorytu oraz dynamiki. Gra jest postawiona na odmiennym silniku graficznym w porównaniu z pierwszą częścią. Główny bohater – Desmond za pomocą bardzo zaawansowanej technologi przywraca przeżycia oraz wspomnienia swoich przodków, niemal wciela się w ich wspomnienia. Dodatkowo oczywiście główny bohater zmierzyć się musi z złowrogim zakonem templariuszy, którzy chcą przejąć kontrolę nad światem.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Akcja rozgrywa się w epoce renesansu, głównie we Włoszech. W rozgrywce odwiedzamy takie miasta jak Florencja, Wenecja czy Rzym. W grze jak w poprzedniej wersji pojawia sie wiele wątków historycznych, które miały miejsce w świecie rzeczywistym. Pojawiają się również postaci, które żyły w epoce renesansu m.in Leonardo da Vinci oraz Lorenzo de Medici. W grze możemy wspinać się po budynkach, skakać i walczyć wręcz jak i z użyciem broni, jednak większość rozgrywki polega na skradaniu się niczym prawdziwy assassin i rozwikłanie zagadek, które z biegiem fabuły wciągają coraz bardziej.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *