Assassin’s Creed: Brotherhood

Pobierz Assassin’s Creed: Brotherhood pełna wersja. Assassin’s Creed: Brotherhood DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Assassin’s Creed: Brotherhood DO POBRANIA Gra Assassin’s Creed: Brotherhood w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Assassin’s Creed: Brotherhood ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Assassin’s Creed: Brotherhood full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Kolejna część sagi opowiadającej o zaciekłej o odwiecznej walce dwóch rywalizujących ze sobą frakcji (Templariuszy oraz Assassinów). W tej część nastąpił powrót do starego bohatera, Włoskiego asasyna o imieniu Ezio. Główny bohater wraca do Rzymu aby zmierzyć się tutaj z wielkimi niebezpieczeństwami i aby wznowić walkę z zakonem templariuszy. Do tej wersji gry dodane mnóstwo dodatkowych, pobocznych questów przez co gra zdaje się być zdecydowanie bardziej rozbudowana i czasochłonna. Nie stanowi to jednak problemu dla prawdziwych fanów tej gry. Dodano również bardzo prosty, przejrzysty i intuicyjny system zarządzania gildią. Jest to trzecia część flagowego produktu koncernu Ubisoft.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Jest to bezpośrednia kontynuacja fabuły z poprzedniej części, dlatego polecamy zagrać najpierw w poprzednią część. Całość akcji osadzona jest w Rzymie, wiecznym mieście. Zadaniem gracza jest wykonywanie wielu zadań bojowych, takich jak walki z templariuszami jak i rozwiązywanie zawiłych zagadek. Cel gry sprowadza się do wyjęcia spod władzy rodu Borgia kolejnych dzielnic miasta Rzymu. Gracz może wykonywać questy dla m.in złodziejów, co stanowi kolejne urozmaicenie rozgrywki w tej części gry.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *