Portal

Niesamowita i kultowa gra logiczna, w której gracz wykorzystuje Aperture Science Handheld Portal Device (ASHPD). tworząc portale łączymy ze sobą dwa różne miejsca w przestrzeni. Gra posiada bardzo wysoki poziom trudności i zaawansowania, przez co jest to prawdziwa gratka dla fanów logicznych zagadek. Gra utrzymana jest w scenerii i klimacie science fiction co dodaje jej uroku oraz podtrzymuje klimat zawarty w tytule produkcji. Gra zadebiutowała na salonach w 2007 roku za sprawą studia Valve. Gra została stworzona jako dodatkowy projekt podczas prac nad ukończeniem drugiego dodatku do gry Half-Life 2.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Tak jak wspomnieliśmy wyżej gra, traktowana była jako poboczny projekt podczas tworzenia drugiego dodatku do drugiej części gry Half-Life, jednak odnalazła i wybiła się na rynku jako osobna produkcja, a jej sukces okazał się na tyle okazały, że postanowiono poświęcić czas i środki na kontynuację produkcji. W grze wcielamy się w kobietę, która przebudziła się w jednym z pomieszczeń, instytutu naukowo badawczego Aperture Science Enrichment Center z zadaniem przetestowania urządzenia pod nazwą (ASHPD), czyli urządzenia do tworzenia portali.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *