Planescape: Torment

Pobierz Planescape: Torment pełna wersja. Planescape: Torment DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Planescape: Torment DO POBRANIA Gra Planescape: Torment w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Planescape: Torment ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Planescape: Torment full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Planescape Torment to klasyka gatunku RPG, standardowa i podręcznikowa wręcz, gra z tego rozchwytywanego gatunku. Gra powstała na podstawie nowego systemu Advanced Dungeons & Dragon. Za całość produkcji odpowiada studio deweloperskie Black Isle Studios. Gra posiada świetną fabułę, która przez swoją zagadkowość utrzymuje Nas do końca w niewiadomym, a my chętnie dążymy do poznania prawdy. Główny bohater, którym gracz steruje jest bezimienny, przez całą rozgrywkę dążymy do tego aby poznać i przywrócić mu tożsamość, oraz staramy się uzyskać odpowiedź na bardzo często przejawiające się w grze pytanie “co może zmienić naturę człowieka?”. Sam wątek jak i cała fabuła tytułu są bardzo zagadkowe.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

System walki dla zwiększenia dynamiki rozgrywki jest toczony w czasie rzeczywistym, chociaż większą część rozgrywki stanowi wyświetlanie dialogów z różnymi postaciami w przeróżnych lokacjach, rozwiązywanie wielu rozbudowanych fabularnie zadań, które skupione są w głównej idei, oraz pląrowanie i przeczesywanie obecnego w grze świata. Grafika jest dobrze wykonana a muzyka dodaje uroku tej legendarnej produkcji RPG. Gra miała premierę w 1999 roku. Świat jaki spotkamy w tej grze jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju, a tematyka poruszana w Planescape Torment, nie jest poruszana w żadnej inne grze z gatunku i poza nim.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *