Mass Effect

Pobierz Mass Effect pełna wersja. Mass Effect DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Mass Effect DO POBRANIA Gra Mass Effect w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Mass Effect ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Mass Effect full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Mass Effect to niezwykle kultowa gra z gatunku RPG, która osadzona jest w klimacie sciencie fiction i zawiera bardzo dużo elementów typowej gry akcji. Za produkcję całej serii Mass Effect odpowiada studio deweloperskie BioWare. Mass Effect to pierwsza początkowa część całej trylogii. Gra w odróżnieniu do najpopularniejszych RPG posiada widok pierwszosobowy, rzut 3D na postać, którą się poruszamy. Akcja gry toczy się w dalekiej i odległej przyszłości w roku 2138. Gra zadebiutowała na polskim rynku gier w roku 2008.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Ludzkość rozprzestrzeniła się w bardzo szybki tempie po wszystkich zakamarkach galaktyki, Nasza postać podobnie jak w innych częściach to komandor Shepard, który staje się przywódcą ludzi w walce z obcymi cywilizacjami. Podczas przeczesywania galaktyki i podczas stawianiu czoła innym cywilizacjom w walce, odkrywamy, że prawdziwe zagrożenie jest znacznie większe niż armia Serena, jest to moment kiedy fabuła gry zmienia swój kierunek, dzieje się to naturalnie i sprawia, że gracz jeszcze bardziej wciąga się w tą fantastyczną opowieść. Bardzo dobrą decyzją twórców gry było przekazanie decyzyjności graczom. Gracz sam prowadzi fabułę, a jego decyzję mają realny wpływ na kolejne wydarzenia.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *