Portal

Pobierz Portal pełna wersja. Portal DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Portal DO POBRANIA Gra Portal w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Portal ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Portal full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Niesamowita i kultowa gra logiczna, w której gracz wykorzystuje Aperture Science Handheld Portal Device (ASHPD). tworząc portale łączymy ze sobą dwa różne miejsca w przestrzeni. Gra posiada bardzo wysoki poziom trudności i zaawansowania, przez co jest to prawdziwa gratka dla fanów logicznych zagadek. Gra utrzymana jest w scenerii i klimacie science fiction co dodaje jej uroku oraz podtrzymuje klimat zawarty w tytule produkcji. Gra zadebiutowała na salonach w 2007 roku za sprawą studia Valve. Gra została stworzona jako dodatkowy projekt podczas prac nad ukończeniem drugiego dodatku do gry Half-Life 2.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Tak jak wspomnieliśmy wyżej gra, traktowana była jako poboczny projekt podczas tworzenia drugiego dodatku do drugiej części gry Half-Life, jednak odnalazła i wybiła się na rynku jako osobna produkcja, a jej sukces okazał się na tyle okazały, że postanowiono poświęcić czas i środki na kontynuację produkcji. W grze wcielamy się w kobietę, która przebudziła się w jednym z pomieszczeń, instytutu naukowo badawczego Aperture Science Enrichment Center z zadaniem przetestowania urządzenia pod nazwą (ASHPD), czyli urządzenia do tworzenia portali.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *