Metal Gear Solid

Metal Gear Solid, to taktyczna gra akcji, tzn skradanka. Akcja gry toczy się w bazie wojskowej w USA w stanie Alaska, baza została przejęta przez terrorystów, którzy przetrzymują zakładników. Zadaniem gracza jest, przedostanie się do zakładników w taki sposób aby nie wzbudzić podejrzeń oraz aby nie wywołać alarmu w bazie, gdyż mogłoby to zaszkodzić zakładnikom. W tym celu wcielamy się w rolę, weterana służb specjalnych. Za produkcję odpowiada zespół developerski Konami, który jest autorem np takich produkcji jak seria symulatora piłki nożnej PES.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Akcja gry toczy się w przyszłości i opowiada o ataku zorganizowanej grupy terrorystycznej Next-Generation na bazę wojskową na Alasce. Terroryści przedstawiają swoje żądania w których, grożą atakiem nuklearnym jeżeli żądania nie zostaną wypełnione w ciągu 24h. Oprócz tego gracz musi działać w pojedynkę aby nie wzbudzić podejrzeń Terrorystów. Gra jest przeznaczona głównie dla graczy cierpliwych, lubiących pomyśleć dwa razy przed wykonaniem jakiegokolwiek kroku. Amatorzy rozruby nie znajdą w tym tytule tego co lubią. Poziom wykonania gry nie jest rewelacyjny ale jak na Japońskie studio przystało jest to stały wysoki poziom.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *