Metal Gear Solid

Pobierz Metal Gear Solid pełna wersja. Metal Gear Solid DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Metal Gear Solid DO POBRANIA Gra Metal Gear Solid w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Metal Gear Solid ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Metal Gear Solid full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Metal Gear Solid, to taktyczna gra akcji, tzn skradanka. Akcja gry toczy się w bazie wojskowej w USA w stanie Alaska, baza została przejęta przez terrorystów, którzy przetrzymują zakładników. Zadaniem gracza jest, przedostanie się do zakładników w taki sposób aby nie wzbudzić podejrzeń oraz aby nie wywołać alarmu w bazie, gdyż mogłoby to zaszkodzić zakładnikom. W tym celu wcielamy się w rolę, weterana służb specjalnych. Za produkcję odpowiada zespół developerski Konami, który jest autorem np takich produkcji jak seria symulatora piłki nożnej PES.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Akcja gry toczy się w przyszłości i opowiada o ataku zorganizowanej grupy terrorystycznej Next-Generation na bazę wojskową na Alasce. Terroryści przedstawiają swoje żądania w których, grożą atakiem nuklearnym jeżeli żądania nie zostaną wypełnione w ciągu 24h. Oprócz tego gracz musi działać w pojedynkę aby nie wzbudzić podejrzeń Terrorystów. Gra jest przeznaczona głównie dla graczy cierpliwych, lubiących pomyśleć dwa razy przed wykonaniem jakiegokolwiek kroku. Amatorzy rozruby nie znajdą w tym tytule tego co lubią. Poziom wykonania gry nie jest rewelacyjny ale jak na Japońskie studio przystało jest to stały wysoki poziom.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *