Mafia: The City of Lost Heaven

Pobierz Mafia: The City of Lost Heaven pełna wersja. Mafia: The City of Lost Heaven DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Mafia: The City of Lost Heaven DO POBRANIA Gra Mafia: The City of Lost Heaven w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Mafia: The City of Lost Heaven ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Mafia: The City of Lost Heaven full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Jedna z lepszych gier o mafi, śmiało można ja porównać z Godfatherem, od którego wydaje się lepsza oczywiście pod względem grafiki jak i fabuły przedstawionej przez twórców. Gra opowiada o mafijnym świecie USA z lat trzydziestych XX wieku. Była to złota era dla działalności mafijnej w USA. Gracz wciela się w postać twardziela, która rozpoczyna swoją przygodę z mafijnym światkiem. Gracz operuje swoją postacią z widoku trzeciosobowego. Jak na rok 2002, który jest rokiem premiery tego tytułu, gra posiada fantastyczny silnik graficzny.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Mafia: The City of Lost Heaven to gangsterski tytuł obrazujący realia życia mafijnego w USA w złotej epoce Mafii w USA, czyli w 30 latach XX wieku. Gra stworzona została przez Naszych sąsiadów z za południowej granicy, Czeskie studio developerskie Illusion Softworks. Główną postacią, którą operuje gracz jest Młody taksówkarz o imieniu Thomas, który chcąc dorobić pierwsze większe pieniądze, przyjmował nawet najgorętsze i najbardziej niebezpieczne kursy. Podczas odbywania jednego z kursów T. Angelo został zaatakowany przez członków mafii z jednej z gorszych dzielnic NY, uciekając znalazł schronienie z przydrożnym barze, gdzie otrzymał bardzo nietypową, lecz bardzo opłacalną propozycję pracy…


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Mafia: The City of Lost Heaven

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *