Mass Effect

Pobierz Mass Effect pełna wersja. Pobieranie gry nastąpi natychmiastowo po kliknięciu w przycisk. Mass Effect DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Gra Mass Effect w Polskie wersji językowej. Grę można znaleźć używając tagów w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Mass Effect ze znajomymi.

Mass Effect to niezwykle kultowa gra z gatunku RPG, która osadzona jest w klimacie sciencie fiction i zawiera bardzo dużo elementów typowej gry akcji. Za produkcję całej serii Mass Effect odpowiada studio deweloperskie BioWare. Mass Effect to pierwsza początkowa część całej trylogii. Gra w odróżnieniu do najpopularniejszych RPG posiada widok pierwszosobowy, rzut 3D na postać, którą się poruszamy. Akcja gry toczy się w dalekiej i odległej przyszłości w roku 2138. Gra zadebiutowała na polskim rynku gier w roku 2008.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Ludzkość rozprzestrzeniła się w bardzo szybki tempie po wszystkich zakamarkach galaktyki, Nasza postać podobnie jak w innych częściach to komandor Shepard, który staje się przywódcą ludzi w walce z obcymi cywilizacjami. Podczas przeczesywania galaktyki i podczas stawianiu czoła innym cywilizacjom w walce, odkrywamy, że prawdziwe zagrożenie jest znacznie większe niż armia Serena, jest to moment kiedy fabuła gry zmienia swój kierunek, dzieje się to naturalnie i sprawia, że gracz jeszcze bardziej wciąga się w tą fantastyczną opowieść. Bardzo dobrą decyzją twórców gry było przekazanie decyzyjności graczom. Gracz sam prowadzi fabułę, a jego decyzję mają realny wpływ na kolejne wydarzenia.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *