Need For Speed: Most Wanted

Pobierz Need For Speed: Most Wanted pełna wersja. Need For Speed: Most Wanted DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Need For Speed: Most Wanted DO POBRANIA Gra Need For Speed: Most Wanted w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Need For Speed: Most Wanted ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Need For Speed: Most Wanted full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Need For Speed to seria gier wyścigowych, która w zdecydowanej większości poświęcona jest wyścigom ulicznym. Seria zapoczątkowała już w 1995 roku więc rozwijana jest już od ponad 20 lat. Za całość produkcji odpowiada studio EA Games. Producent, m.in tak kultowych serii gier jak The Sims czy FIFA. Dwie poprzednie część NFS Underground 1 i 2 przedstawiały wyścigi uliczne nocą, tym razem twórcy prezentują również uliczne trasy i nielegalne wyścigi jest klimat i pora doby są zgoła inne. W Most Wanted pojawia się również policja i dodatkowe misje/wyzwania polegające na gubieniu pościgów policyjnych.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Miejscem akcji ponownie jest jedno bardzo rozbudowane miasto, która posiada bardzo zróżnicowaną infrastrukturę budowlaną, ponieważ znajdziemy w nim parki rekreacyjne, autostrady, dzielnice w pełnie przemysłowe, tłoczne centrum i spokojnie obszary mieszkalne. Mapa rozgrywki skrywa wiele sekretnych uliczek, garażów i rozmaitych skrytek, za pomocą których możemy zgubić pościg. Oprócz grania na czas podczas pościgu możemy rozwalać, szyldy, rusztowania i mosty, sprawiając, że policja uszkodzi swoje auta. Co do wyścigów to znajdziemy, tutaj sprinty, Dragi, Drifty, Checkpointy i wiele innych. Moduł tuningu aut nie jest zbyt okazały i rozbudowany, ale wystarczający aby odpowiednio odpicować swoją furę.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

10 thoughts on “Need For Speed: Most Wanted

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *