Gothic

Pierwsza część fantastycznej i kultowej serii gier z gatunku cRPG studia Piranha Bytes z Niemiec. Bohater to wysłannik Boga Innosa, który ma za zadanie przeciwstawić się wszelkim siłą zła i zagrożeniom ludzkości w postaci orków, ogrów, smoków i różnych innych stworzeń. Początkowo Nasz bohater jest nam przedstawiany jako jeden ze skazańców, z biegiem fabuły okazuje się własnie, że jesteśmy wysłannikiem Boga Innosa i musimy dostać się do magicznej kopuły aby wygrać wojnę ze złem. Fabuła Gothica, choć jest prosta i dość jednowątkowa, to charakteryzuje się bardzo dużym zagłębieniem i ciekawością. Historia przedstawiona przed twórców jest spójna i bardzo wciągająca.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Mapa gry choć nie jest rozległa charakteryzuje się różnorodnością lokacji. Gra jak każda z gatunku cRPG opiera się na rozwijaniu postaci i rozwijaniu jej umiejętności i sztuki walki. Możemy dobierać arsenał, walcząc różnymi rodzajami broni, i rozwijać postać w różnych kierunkach i aspektach. Nie brakuje również różnych unikalnych przedmiotów, które będą dane tylko części graczom. Takie unikalne przedmioty np. różnego rodzaju amulety można stworzyć samemu, bądź wydropić je w walkach z przeciwnikami. Gra posiada pełną Polską wersję językową o którą zadbał CDprojekt.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *