Gothic

Pobierz Gothic pełna wersja. Gothic DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Gothic DO POBRANIA Gra Gothic w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Gothic ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Gothic full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Pierwsza część fantastycznej i kultowej serii gier z gatunku cRPG studia Piranha Bytes z Niemiec. Bohater to wysłannik Boga Innosa, który ma za zadanie przeciwstawić się wszelkim siłą zła i zagrożeniom ludzkości w postaci orków, ogrów, smoków i różnych innych stworzeń. Początkowo Nasz bohater jest nam przedstawiany jako jeden ze skazańców, z biegiem fabuły okazuje się własnie, że jesteśmy wysłannikiem Boga Innosa i musimy dostać się do magicznej kopuły aby wygrać wojnę ze złem. Fabuła Gothica, choć jest prosta i dość jednowątkowa, to charakteryzuje się bardzo dużym zagłębieniem i ciekawością. Historia przedstawiona przed twórców jest spójna i bardzo wciągająca.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Mapa gry choć nie jest rozległa charakteryzuje się różnorodnością lokacji. Gra jak każda z gatunku cRPG opiera się na rozwijaniu postaci i rozwijaniu jej umiejętności i sztuki walki. Możemy dobierać arsenał, walcząc różnymi rodzajami broni, i rozwijać postać w różnych kierunkach i aspektach. Nie brakuje również różnych unikalnych przedmiotów, które będą dane tylko części graczom. Takie unikalne przedmioty np. różnego rodzaju amulety można stworzyć samemu, bądź wydropić je w walkach z przeciwnikami. Gra posiada pełną Polską wersję językową o którą zadbał CDprojekt.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Gothic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *