Grand Theft Auto IV (gta 4)

Pobierz Grand Theft Auto IV (gta 4) pełna wersja. Grand Theft Auto IV (gta 4) DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Grand Theft Auto IV (gta 4) DO POBRANIA Gra Grand Theft Auto IV (gta 4) w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Grand Theft Auto IV (gta 4) ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Grand Theft Auto IV (gta 4) full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Cyklu gier GTA nie trzeba przedstawiać nikomu. Najbardziej oczekiwana gra, zaliczająca się do gier akcji, gier rozrywkowych czy tez gier zręcznościowych i strzelanek. Prawda jest taka, że seria GTA tworzy sama sobą nowy gatunek gier. Gra z otwartym światem, gdzie oprócz wykonywania zadań możemy zajmować swój czas w każdy niemal sposób. Nie sposób opisać wszystkich funkcjonalności GTA ponieważ ogrom ich jest tak duży. Poprzednikiem GTA IV było GTA San Andreas, w tej wersji Naszym bohaterem jest biały człowiek, w poprzednich wersjach sterowaliśmy czarnoskórym bohaterem. Gra głównie skupia się na eliminowaniu obcych gangów z terytorium miasta, wykonywaniu zadań oraz jeżdżeniu kradzionymi samochodami.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Pod względem sprzedaży i dochodów, wersja GTA IV nie odniosła znaczącego sukcesu. Być może przez fakt, że na czas premiery gra miała bardzo wysokie wymagania sprzętowe w porównaniu do tego jaki sprzęt ówcześnie był na rynku. Z drugiej strony gra odpalona na dobrej karcie graficznej prezentuje się naprawdę bajecznie. Wracając do samej fabuły i gry, poprawiono względem poprzedniej wersji realizm jazdy samochodem, trudniej jest również zgubić pościg policji. Sam poziom trudnoście niewiele różni się od poprzedniej wersji. Jednak reasumując przyjemniej gra się w GTA San Andreas, które tworzone było na całkowicie innym silniku graficznym.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *