Gothic II: Noc Kruka


Gothic II: Noc Kruka - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Gothic II: Noc Kruka do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Gothic II: Noc Kruka download - Pobierz.

Gothic II: Noc Kruka PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

The Night of the Raven czyli Noc Kruka, jest to oficjalny dodatek do gry Gothic II download, która dodaje do gry całkowicie nową historię posiadająca całkowicie odrębna i niezależną fabułę. Na początku minusem może wydawać się to, że po instalacji dodatku, musimy od nowa przechodzić wszystko, wszystkie zapisany stany gry bowiem stają się bezużyteczne. Świat w którym operowaliśmy w Gothic II został przez twórców zmodyfikowany w znaczący sposób. Położenie najważniejszych lokacji co prawda się nie zmieniło jednak wygląd i skala rozbudowania jak i ilość tajemnic i zagadek w tych miejscach znacząco wzrosła.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Dodatek wprowadza całkowicie nowa fabułe, nowe lokacje takie jak las, dżungla, jaskinie, nowe potwory, przeciwnicy, bossy, nowe przedmioty itemy, amulety, bronie. Dodatkowo, zaletą jest to, że wcale nie trzeba grać w główną wersje tej gry, jeżeli zaczynamy rozgrywkę od gry z dodatkiem to nic nie tracimy ponieważ obie wersje nie mają ze sobą nic wspólnego. Obie historie są osobne, i nie mają nawet wspólnego punktu odniesienia. Oprócz tego, w dodatku możemy spotkać wiele postaci znanych nam z pierwszej części gry Gothic. Dodatek usuwa również wszystkie błędy programistyczne oraz poprawia grę pod kątem audio-wizualnym.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *