Gothic II: Noc Kruka

Pobierz Gothic II: Noc Kruka pełna wersja. Pobieranie gry nastąpi natychmiastowo po kliknięciu w przycisk. Gothic II: Noc Kruka DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Gra Gothic II: Noc Kruka w Polskie wersji językowej. Grę można znaleźć używając tagów w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Gothic II: Noc Kruka ze znajomymi.

The Night of the Raven czyli Noc Kruka, jest to oficjalny dodatek do gry Gothic II download, która dodaje do gry całkowicie nową historię posiadająca całkowicie odrębna i niezależną fabułę. Na początku minusem może wydawać się to, że po instalacji dodatku, musimy od nowa przechodzić wszystko, wszystkie zapisany stany gry bowiem stają się bezużyteczne. Świat w którym operowaliśmy w Gothic II został przez twórców zmodyfikowany w znaczący sposób. Położenie najważniejszych lokacji co prawda się nie zmieniło jednak wygląd i skala rozbudowania jak i ilość tajemnic i zagadek w tych miejscach znacząco wzrosła.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Dodatek wprowadza całkowicie nowa fabułe, nowe lokacje takie jak las, dżungla, jaskinie, nowe potwory, przeciwnicy, bossy, nowe przedmioty itemy, amulety, bronie. Dodatkowo, zaletą jest to, że wcale nie trzeba grać w główną wersje tej gry, jeżeli zaczynamy rozgrywkę od gry z dodatkiem to nic nie tracimy ponieważ obie wersje nie mają ze sobą nic wspólnego. Obie historie są osobne, i nie mają nawet wspólnego punktu odniesienia. Oprócz tego, w dodatku możemy spotkać wiele postaci znanych nam z pierwszej części gry Gothic. Dodatek usuwa również wszystkie błędy programistyczne oraz poprawia grę pod kątem audio-wizualnym.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


6 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *