Gothic II

Pobierz Gothic II pełna wersja. Gothic II DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Gothic II DO POBRANIA Gra Gothic II w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Gothic II ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Gothic II full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Gothic II to druga część spektakularnej gry RPG osadzonej w świecie fantasy Myrtana, w porównaniu do pierwszej części, poruszamy się po ogromnym otwartym terenie realizując kolejne questy i zadania. Po drodze zwiedzimy takie miejsca jak klasztor, zamek oblężony przez orki czy wyspę smoków. Gra posiada bardzo rozbudowaną oraz wciągającą fabułę, podczas rozgrywki na pewno nie będziemy się nudzić. Główna fabuła osculuje wokół walki ludzi z wszelkimi potworami takimi jak orki, ogry, złe wróżki itp. Wszystkie te siły zła są dowodzone przez smoki, które są głównymi przeciwnikami.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Od początku gry możemy rozwijać swoja postać dodając mu za wszelkie questy i zadania odpowiednie punkty umiejętności. Możemy rozwijać m.in walkę bronią jednoręczną, dwuręczną, strzelanie z łuku czy strzelanie z kuszy. Dodatkowo możemy rozwijać mnóstwo dodatkowych umiejętności Naszej postaci. Nowością w drugiej odsłonie Gothica jest to, że Nasza postać może tworzyć np. różnego rodzaju mikstury, oczywiście uwarunkowane jest to tym jaką klasę postaci wybierzemy na starcie. Jeżeli zaatakujemy mieszkańca miasta, wzywa on straż, przeciwnicy orki, ogry itd na polu walki współpracują ze sobą co świadczy o tym, że zdecydowanie poprawiono działanie sztucznej inteligencji. Podsumowując, jeżeli jesteś fanem gatunku cRPG to ta gra na 100% musi znaleźć się w Twoim gamerskim CV.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *