Fallout

Pobierz Fallout pełna wersja. Pobieranie gry nastąpi natychmiastowo po kliknięciu w przycisk. Fallout DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Gra Fallout w Polskie wersji językowej. Grę można znaleźć używając tagów w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Fallout ze znajomymi.

W Fallout przenosimy się do świata z przyszłości, pogrążonego i zniszczonego po atomowej katastrofie zwanej wojną atomową. Naszym zadaniem jest zdobycie chipu, który może pomóc w odnalezieniu czystej i pitnej wody, która jest niezbędna do przeżycia i uratowania jakiegokolwiek życia na planecie. Tak więc, los całej planety i wszystkich stworzeń i ich przyszłość jest w Naszych rękach. Gra jest nieoficjalnym sequelem gry pod tytułem Westeland z 1987 roku.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Ludzkość została zniszczona w niemal 100%. Pozostałe jednostki muszą stawić czoła śmiertelnemu promieniowaniu oraz mutantom, które namnożyły się przez atomowy konflikt a karmią się promieniowaniem. Nasz bohater został wybrany aby zdobyc chip odpowiedzialny za zdobywanie i produkcje czystej wody pitnej. Gra zawiera 50 miniquestów, Turowy system walki, wiele rodzajów broni i to co najlepsze czyli fenomenalną fabułę, która jest kwintesencją gatunku cRPG.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *