Wiedźmin III: Serce z Kamienia

Pobierz Wiedźmin III: Serce z Kamienia pełna wersja. Wiedźmin III: Serce z Kamienia DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Wiedźmin III: Serce z Kamienia DO POBRANIA Gra Wiedźmin III: Serce z Kamienia w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Wiedźmin III: Serce z Kamienia ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Wiedźmin III: Serce z Kamienia full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Wiedźmin III: Serce z Kamienia to pierwszy dodatek do głównej wersji gry Wiedźmin III: Dziki gon dodający do rozgrywki dodatkową fabułę. Gracz otrzymuje zupełnie nową historię oraz nowe lokacje umiejscowione w nowej krainie na północnym zachodzie ziemi niczyjej. Twórcy deklarują, że dodatek oferuje graczom dodatkowe 20 kilka godzin rozgrywki z równie ciekawą fabułą jak w głównej wersji gry. Za oprawę graficzną oraz za całość produkcji odpowiada to samo studio deweloperskie, które stworzyło resztę części wiedźmina, czyli studio polskich deweloperów CD projekt.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Dodatkowa fabuła, która zostaje udostępniona posiadaczom pełen wersji Wiedźmina III: Dziki gon polega na pokonaniu Przywódcy potworów ziemi niczyjej, który nie wiadomo jakim sposobem stał się nieśmiertelny. Zanim dojdzie do bezpośredniej konfontacji, musimy wypełnić trzy zadania, które zdejmą czar nieśmiertelności z bossa. Dodatek, wnosi jedynie nową fabułę i zbiór nowych misji. Sama mechanika gry nie została w żaden sposób zmieniona co do oryginalnej wersji trzeciej odsłony tego kultowego RPG akcji. Dodatek na pewno zostanie pozytywnie odebrany przez rzeszę fanów fabuły wiedźmina oraz fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *