Uncharted 4: Kres złodzieja

Pobierz Uncharted 4: Kres złodzieja pełna wersja. Uncharted 4: Kres złodzieja DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Uncharted 4: Kres złodzieja DO POBRANIA Gra Uncharted 4: Kres złodzieja w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Uncharted 4: Kres złodzieja ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Uncharted 4: Kres złodzieja full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Tak jak w poprzednich częściach tej przygodowej serii uczestniczymy w ciekawych pełnych akcji wyprawach i podróżach, poszukując tajemniczych artefaktów oraz skarbów. Gra posiada kilka naprawdę świetnych dopracowanych momentów zręcznościowych. W grze dane nam jest zwiedzać fantastyczne lokacje, miejsca, uczestniczyć w ciekawych dialogach i poznawać bardzo ciekawą i wielowątkową fabułę. Jak na serię uncharted przystało, przerywniki filmowe są częste i stoją na bardzo wysokim poziomie, graficznym oraz fabularnym. Płynność animacji oraz cała oprawa dźwiękowa, również stoją na bardzo wysokim poziomie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Fabuła tym razem zaczyna się nieco inaczej niż zwykle. Nathan Drake wiedzie sielankowe i spokojne życie, ponieważ kilka miesięcy wcześniej postanowił skończyć z niebezpiecznymi wyprawami w poszukiwaniu skarbów i artefaktów. Jego spokój i sielanka zostaje przerwana w momencie gdy pojawia się jego brat o imieniu Sam, który dotychczas uchodził za zmarłego. Razem z bratem wyruszają w kolejną niebezpieczną podróż, na wyspę w poszukiwaniu skarbu należącego do słynnego pirata Henrego Averego.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

2 thoughts on “Uncharted 4: Kres złodzieja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *