Uncharted: Fortuna Drake’a

Pobierz Uncharted: Fortuna Drake’a pełna wersja. Uncharted: Fortuna Drake’a DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Uncharted: Fortuna Drake’a DO POBRANIA Gra Uncharted: Fortuna Drake’a w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Uncharted: Fortuna Drake’a ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Uncharted: Fortuna Drake’a full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Uncharted: Drake’s Fortune to gra akcji z bardzo uwidocznionymi elementami gry przygodowej z dużym naciskiem na fabułę oraz fabularność produkcji. Jest to pierwsza odsłona, serii gier, która słynie z kinowego wręcz rozmachu twórców do odwzorowywania fabuły. Mimo, iż gracz ma duży wpływ na przebieg wydarzeń, a jego rola nie jest ograniczona od czytania dialogów to przerywników filmowych jest dużo i są one naprawdę bardzo wysokiej jakości. Gra posiada również bardzo dużo elementów zręcznościowych co sprawia właśnie wrażenie, że nie jest to gra ograniczona do click & point. Głównym bohaterem gry jest podróżnik i poszukiwacz skarbów Nathan Drake.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Cała gra jest pewnego rodzaju konkurencją dla takiej produkcji jak Tomb Raider, zbudowana na podobnych założeniach i wymagająca od gracza podobnych umiejętności. W Uncharted gracz również musi rozwiązywać wiele logicznych zagadek, wykazać się umiejętnościami odpowiednimi do łączenia faktów, oraz wykazać się nie lada samozaparciem w dążeniu do końca fabuły ponieważ gra momentami może wydawać się nudna. Jednak kiedy gracz przeczeka gorszy okres fabuła znów nabiera rozpędy a cała gra dynamiki. Fabuła rozpoczyna się od wydobycia z morza trumny Sir Francisa Drake’a czyli ojca głównego bohatera, jednak zamiast ciała w trumnie znajdował się tylko tajemniczy pamiętnik, który zaprowadzi Drake’a oraz jego towarzyszy na tajemniczą wyspę skrywającą wiele niespodzianek i zagadek.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Uncharted: Fortuna Drake’a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *