Wiedźmin II: Zabójcy Królów

Pobierz Wiedźmin II: Zabójcy Królów pełna wersja. Wiedźmin II: Zabójcy Królów DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Wiedźmin II: Zabójcy Królów DO POBRANIA Gra Wiedźmin II: Zabójcy Królów w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Wiedźmin II: Zabójcy Królów ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Wiedźmin II: Zabójcy Królów full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Druga odsłona rozpoznawalnej na całym świecie produkcji Polskiego studia CD Projekt. W grze nie brakuje ujmujących dialogów, intensywnej pełnej zwrotów akcji nie jednoliniowej ale zarazem bardzo spójnej fabuły oraz elementów zaciętej i bardzo realistycznej walki, która wymaga od użytkownika wielu manualnych umiejętności. Gra oparta jest tak jak poprzedniczka na twórczości Polskiego pisarza i powieściopisarza Andrzeja Sapkowskiego. Fabuła opowiada o Wojowniku Geraldzie, który w grze stawka czoła wszelkim złom, do pokonania mamy hordy przeróżnych potworów oraz bossów i bohaterów.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Wiedźmin II to typowy RPG akcji osadzony w świecie fantasty. Druga część bezpośrednio kontynuuje akcję, z części pierwszej. Pierwsza część gry zakończyła się udaremnieniem przez Geralda, zamachu na króla Foltesta. Cały plan bardzo szybko wymyka się spod kontroli gracza i głównego bohatera, ponieważ na arenie i w zarysie fabuły pojawia się bardzo tajemniczy mężczyzna znany w świecie Wiedźmina jako Królobójca. Twórcy gry bardzo starannie odwzorowali wiele miejsc oraz postaci opisanych w książkach przez Sapkowskiego. Gra w całości stoi na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o odwzorowanie fabuły względem rozgrywki. Gra nie odstaje od książki co jest rzadko spotykane w grach wzorowanych na twórczości pisarzy.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

1 thought on “Wiedźmin II: Zabójcy Królów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *