Uncharted 2: Pośród złodzei

Pobierz Uncharted 2: Pośród złodzei pełna wersja. Uncharted 2: Pośród złodzei DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Uncharted 2: Pośród złodzei DO POBRANIA Gra Uncharted 2: Pośród złodzei w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Uncharted 2: Pośród złodzei ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Uncharted 2: Pośród złodzei full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Wyrachowana gra akcji, która opowiada o losach i przygodach Nathana Drake’a, który jest jednym z największych awanturników. Fabuła tej części gry opowiada o losach śmiałków i Nathana, którzy wpadli na ślad potężnego i wielkiego artefaktu, który może mieć wpływ i całkowicie zmienić losy świata. Twórcy gry Naugthy Dog, zadbali o bardzo wciągającą fabułę oraz zdecydowanie kinowy rozmach swojej produkcji, filmiki w przerywnikach rozgrywki podsycają i napędzają całą dynamikę fabuły.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra została wydana w trzecim kwartale 2007 roku. Nathan Drake, to etatowy poszukiwacz przygód, podróżnik i poszukiwacz skarbów. Studio odpowiada również za tak kultowe produkcje jak Crash Bandicoot, czy Jan&Dexter. Głównym zarysem fabuły w drugiej części Uncharted, jest Nathan i standardowo jego problemy, tym razem Nathan wplątał się w poważne tarapaty za sprawą swoich znajomych, z którymi organizuje wyprawę. Wyprawa podąża za podróżnikiem o imieniu Marco Polo, dzięki któremu trafiają na trop starego buddyjskiego diamentu, który jest bardzo silnym i starym artefaktem o olbrzymiej mocy. Gra jest bardzo dynamiczna a twórcy poprawili wszystkie jej aspekty, od grafiki, przez fabułę do dynamiki całości produkcji.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *