The Walking Dead: season two

Pobierz The Walking Dead: season two pełna wersja. The Walking Dead: season two DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Walking Dead: season two DO POBRANIA Gra The Walking Dead: season two w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Walking Dead: season two ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Walking Dead: season two full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

The Walking Dead: Season Two to świetnie wykonana kontynuacja kultowej gry komiksowej click&action pod nazwą The Walking Dead: Season One. Gra powstała na podstawie kultowego serialu, jednak nie jako jego odzwierciedlenie a jako kontynuacja wydarzeń. Gra to pewnego rodzaju horror przygodowy, który polega na rozwiązywaniu logicznych zagadek, przeszukiwaniu wielu zaawansowanych graficznie lokacji, rozmowach z bohaterami i docelowo przechodzeniu kolejnych epizodów rozgrywki. Gra podzielona jest na 5 wciągających i zależnych od siebie epizodów rozgrywki, połączonych wspólną fabułą.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

To w jaki sposób gracz pokonuje i rozwiązuje zadania i zagadki w epizodzie poprzednim ma wpływ na to, jak będzie wyglądał i przebiegał wątek w epizodzie następnym. Świat zaatakowała straszna i tragiczna zaraza, która wpływa na ludzi w taki sposób, że stają się krwiożerczymi potworami zombie. Głównym wątkiem fabularnym jest ocelenie Naszym bohaterów przed pożarciem. Główną bohaterką jest Clementine, 11 letnia bohaterka, która na swojej drodze spotyka wielu nowych nieznanych wcześniej bohaterów. Oprócz nowych bohaterów, na swojej drodze spotykamy również wielu starych znajomych.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *