The Wolf Among Us

Pobierz The Wolf Among Us pełna wersja. The Wolf Among Us DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Wolf Among Us DO POBRANIA Gra The Wolf Among Us w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Wolf Among Us ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Wolf Among Us full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Typowa gra przygodowa, podzielona na epizody oraz oparta na wydarzeniach komiksowych oraz posiadająca komiksową oprawę graficzną. Gra została wyprodukowana przez to samo studio developerskie co The Walking Dead czyli Telltale Games. Rozgrywka podobnie jak w przypadku The Walking Dead polega na przeczesywaniu lokacji, zbieraniu przedmiotów, prowadzeniu rozmów z innymi bohaterami, rozwiązywaniu logicznych zagadek oraz interakcji z otoczeniem i innymi postaciami. Jest to jedna z lepszych gier przygodowo – detektywistycznych jakie ujrzały światło dziennie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

The Wolf Among Us jest jedną z produkcji tego studia, deweloperzy mają w swoim CV znacznie więcej tego typu epizodycznych interaktywnych historyjek, które w bibliotece gier skrywają się pod nazwami Sam and Max, Wallace and Gromit, Tales of Monkey Island, Back to the Future, Jurassic Park. Ważną rzeczą stosowaną przez studio jest wpływ gracza na tworzenie historii rozgrywki. Wybory gracza w jednym epizodzie procentują do końca rozgrywki i mają swoje odzwierciedlenie w kolejnych epizodach danej rozgrywki.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *