Tomb Raider

Pobierz Tomb Raider pełna wersja. Tomb Raider DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Tomb Raider DO POBRANIA Gra Tomb Raider w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Tomb Raider ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Tomb Raider full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Tomb Raider to rewelacyjne połączenie strzelanki, gry przygodowej i gry akcji. Połączenie wielu gatunków w jedno z odniesieniem sukcesu było możliwe dzięki pracy doświadczonego zespołu Crystal Dynamics. Fabuła opowiada o głównej bohaterce, która nazywa się Lara Croft. Zadanie gracza jest iście survivalowe ponieważ polega na sterowniu Larą tak aby przeżyć po katastrofie statku badawczego na tajemniczej wyspie znajdującej się w pasie nabrzeżnym Kraju kwitnącej wiśni – Japonii. Gra zawiera wiele elementów craftingu, które sprawiają, że gra zdaje się być bardziej rozbudowana oraz nie taka prosta do przejścia.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra jest pewnego rodzaju restartem serii i przedstawia nam wydarzenia z młodości Lary Croft – głównej bohaterki. Statek badawczy należący do głównej bohaterki rozbija się przez sztorm u wybrzeżach Japonii. Głównym motywem przewodnim w tej części gry jest przetrwanie w surowym oraz wrogo nastawionym środowisku, gra to fantastyczne połączenie gry akcji, survivalu, gry przygodowej z elementami horroru. Różnorodność gatunkowa wpłynęła bardzo pozytywnie na ogólną ocenę produkcji.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *