The Walking Dead: season one

Pobierz The Walking Dead: season one pełna wersja. The Walking Dead: season one DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Walking Dead: season one DO POBRANIA Gra The Walking Dead: season one w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Walking Dead: season one ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Walking Dead: season one full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Komiksy Roberta Krikmana, kultowy serial telewizyjny The Walking dead oraz gra oparta na modelu point&click stworzona przez developerów ze studia Telltale Games tworzą całość tego fantastycznego biznesu opartego o historię wybuchu epidemii, która zmienia ludzi w krwiożercze i żądne śmierci potwory zombie. Gracz steruje ludźmi, którzy jako jedni z nielicznych oparli się epidemii i nie zamienili się w potwory. Zmierzyć musimy się z Zombiakami ale również z ocalałymi ludźmi, którzy są równie niebezpieczni ponieważ są w stanie zrobić totalnie wszystko aby tylko się uratować. W głównej mierze gra polega na prowadzeniu dialogów, rozwiązywaniu zagadek, przeszukiwaniu różnych miejsc, i rozwiązywaniu logicznych zagadek.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra nie posiada jakiejś jasno sprecyzowanej i jasno przekazanej graczowi fabuły i zarysów wydarzeń, gra opiera się na rozwiązywaniu poszczególnych zagadek i łączeniu wielu wydarzeń w jedno. Po raz kolejny developerzy z tego studia zaoferowali przerywniki QTE czyli Quick Time Events. QTE to zręcznościowe elementy gry, które nie mają większego znaczenia i wpływu na przebieg wydarzeń i fabuły. Gracz na podjęcie decyzji nie ma zbyt dużo czasu, przez co rozgrywka staje się w miarę dynamiczna.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

2 thoughts on “The Walking Dead: season one

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *