The Neverhood

Pobierz The Neverhood pełna wersja. The Neverhood DOWNLOAD za darmo i bez limitu. The Neverhood DO POBRANIA Gra The Neverhood w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania The Neverhood ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry The Neverhood full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Gra powstała na podstawie filmu animowanego Neverhood Chronicles. Zadaniem gracza jest pokonywanie wielu przygód i zadań sterując plastelinowym stworkiem z animowanego świata. Gra posiada bardzo dobrze zorganizowaną i oryginalną oprawę graficzną oraz bardzo przyjemny w użyciu i niezwykle intuicyjne system sterowania postacią. Gra stosuje metodykę rozgrywki w modelu point&click a fabuła gry posiada bardzo wiele wątków niezwykle humorystycznych.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra mimo iż uchodzi wśród graczy za typową grę przygodową z wieloma wątkami humorystycznymi oferuje ciekawą i zwięzłą fabułę. Oprócz tego w grze znajduje się wiele wątków logicznych, które sprawiają, że gra nie nudzi się szybko i jest atrakcyjna dla większej grupy odbiorców. Gra odznacza się wyjątkowo przyjemną dla oka animacją ruchu i postaci. Oryginalna muzyka i kolejne zadania jak i spotkania z innymi bohaterami łączą się w niezwykłą opowieść o tym ważącym kilkadziesiąt ton plastelinowym świecie.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *