God of War II

Pobierz God of War II pełna wersja. God of War II DOWNLOAD za darmo i bez limitu. God of War II DO POBRANIA Gra God of War II w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania God of War II ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry God of War II full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Druga część gry akcji opartej o mitologie Grecką, ponownie wcielamy się KROTOSA, głównego bohatera, który w poprzedniej części musiał zdobyć puszkę pandory aby pokonać Aresa. Ponownie w dłoń bierzemy ostrza chaosu i wyruszamy w niezwykłą przygodę w otchłań greckiej mitologii aby stawić czoła takim stworom jak trójgłowy pies Herbert z wnętrza rzeki Hades. Na swojej drodze spotkamy całą rzeszę wymagających bossów i postaci. Gra została poprawiona pod względem graficznym jak i grywalnym, autorzy dodali wiele sposobów ataku aby rozgrywka była jeszcze atrakcyjniejsza dla gracza.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Krotos, sterowany przez Nas bohater, może wykonywać różne skomplikowane sterowalnie kombinacje ciosów, które dodają Nam skuteczności na polu bitwy i pozwalają rozstrzygnąć losy pojedynku z silniejszymi bossami na Nasza korzyść. Świetnie wrażenia można odnieść po walkach z bossami ponieważ Ci zostali rewelacyjnie dopracowani. Całości fantastycznej fabuły oraz bardzo dobrej grywalności towarzyszy świetnie dobrana i utrzymująca nas w klimacie ścieżka dzwiękowa, która dostosowuje się do sytuacji w jakiej aktualnie znajduje się Nasza postać.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *