God of War

Pobierz God of War pełna wersja. God of War DOWNLOAD za darmo i bez limitu. God of War DO POBRANIA Gra God of War w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania God of War ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry God of War full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Główną postacią gry jest Kratos spartański wojownik. Gra opowiada o jego losach gdy ten jest na usługach olimpu. Krotos w grze przedstawiany jest jako typowa postać do brudnej roboty, niszczyciel zabijaka. Ta fantastyczna gra akcji obrazuje i łączy nam fantastyczny świat z mitologią, co daje naprawdę bardzo ciekawe w gruncie rzeczy połączenie. Gra mimo, iz uchodzi za typową grę akcji to jest to według nas typowa zręcznościówka z elementami gry przygodowej, która w swojej fabule ma elementy pełne akcji. Grywalność jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie z resztą jak cała produkcja.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Krotos rozpętał istne piekło w stolicy Grecji, Atenach, otwierając wrota dla wojowników zombie i innych strasznych przeciwników, którym będziemy musieli stawić czoła. Naszą misją i głównym celem jest odnalezienie i zdobycie puszki pandory, by za jej pomocą lub pośrednictwem dokonać rzeczy wydawałoby sie niemożliwej, czyli unicestwienie Aresa, boga śmierci. Gra jest pełna logicznych układanek i zagadek z którymi musimy się uporać aby osiągnąć założony cel. Oprócz tego gra obfituje w świetne pełne akcji pojedynki z głównymi przeciwnikami. Sama fabuła rozpoczyna się bardzo tajemniczo, ponieważ graczom zostaje ukazana scena samobójstwa głównego bohatera. Następnie cofamy się w czasie aby poznać jego losy. Miłośnikom tej kategorii gier God of War na pewno przypadnie do gustu


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *