FIFA 16

Pobierz FIFA 16 pełna wersja. FIFA 16 DOWNLOAD za darmo i bez limitu. FIFA 16 DO POBRANIA Gra FIFA 16 w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania FIFA 16 ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry FIFA 16 full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Trzecia odsłona flagowego produktu studia EA Sports stworzona na silniku graficznym ignite i 23 w całej serii. Jak co roku wraz z nową odsłoną FIFY w ręce graczy trafia ogromna paczka nowości oraz ulepszeń. Fifa 16 na jest na swój sposób przełomowa, ponieważ jest pierwsza odsłoną gry, w której możemy zagrać kobietami. Twórcy bowiem udostępnili graczom reprezentacje kobiet. Oprócz tego poprawiono twarze piłkarzy i samą fizykę rozgrywki. Kibice są bardziej realistyczni niż w poprzednich odsłonach FIFY. Rozbudowany tryb turnieju będzie rewelacyjnym rozwiązaniem na spotkanie ze znajomymi.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Gra posiada wiele trybów rozgrywki, do wyboru mamy, turniej oraz ligę, które można grać zarówno z botem jak i graczem. Oprócz tego rozbudowany tryb kariery obejmujący karierę trenerską jak i karierę jednego gracza. Dużo ulepszeń pojawiło się w karierze jednego gracza, dla graczy grających bramkarzem. W trybie multiplayer prym oczywiście wiedzie Ultimate team, jednak ulepszono także normalna rozgrywkę. Gra w multiplayer została zoptymalizowana i chodzi o wiele płynniej niż w poprzednich wersjach.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *