Max Payne


Max Payne - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Max Payne do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Max Payne download - Pobierz.

Max Payne PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

Max payne to bardzo efektowna i wciągająca strzelanka TPP osadzona w mrocznych i tajemniczych klimatach noir. Główną postacią, którą sterujemy jest tytułowy Max, który zawodowo jest tajnym agentem, pracującym w Agencji w wydziale ds. walki z narkotykami. Nasza główna postać, cały czas posiada przysłowiowy ogon, ponieważ ścigana jest przez wszystkie znane nam służby po tym jak Max stał się głównym podejrzanym zabójstwa swojego szefa. Naszym zadaniem jest walka o przetrwanie oraz walka o ustalenie prawdy. Gra świetnie opisuje i przedstawia całą fabułę, która świetnie utrzymuje całość produkcji w konwencji thrillerowej.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Twórcami gry jest fińskie studio deweloperskie Remedy Entertainment, twórca m.in tak kultowej gry wyścigowej jak Death rally. Max Payne jako tytuł zadebiutował w 2001 roku. Gra dobrze łączy elementy dobrze odwzorowanej grywalności, z doskonałym przekazaniem fabuły thrillera. Gra jest nadal rozwijana i co jakiś czas oferowana jest kolejnej grupie odbiorców korzystających z innego rodzaju konsoli. Fabuła w skrócie opowiada o Max Payne, który w prywatnym śledztwie próbuje znaleźć zabójce swojej rodziny, podczas śledztwa zostaje zamieszany w zabójstwo swojego szefa / przyjaciela z nowojorskiej policji. Przez to skupia na sobie oczy wszystkich ważniejszych służb i agencji w kraju.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *