Southpark: Kijek Prawdy

Pobierz Southpark: Kijek Prawdy pełna wersja. Southpark: Kijek Prawdy DOWNLOAD za darmo i bez limitu. Southpark: Kijek Prawdy DO POBRANIA Gra Southpark: Kijek Prawdy w Polskiej wersji językowej - pobierz. Grę można znaleźć używając tagów lub podanych wyżej słów kluczowych w przeglądarce Google. Tagi znajdują się na dole strony. Podziel się linkiem do pobierania Southpark: Kijek Prawdy ze znajomymi. Jeżeli spodoba Ci się opis gry Southpark: Kijek Prawdy full version download to koniecznie przeczytaj więcej na temat Gier komputerowych.

Każdy zna kreskówkę Southpark i każdy ceni humor jaki przekazuje ona swoim odbiorcom. Southpark: Kijek Prawdy to gra z gatunku RPG stworzona na podstawie właśnie tej kultowej kreskówki. Bo o ile kreskówkę zna każdy nawet dorosły fan ciętego humoru, to nie każdy zdaje sobie sprawę, że kreskówka posiada grę RPG stworzoną na jej wzór, która również powala swoim humorem. W grze wcielamy się w rolę chłopaka, który dopiero co wprowadził się z rodziną do miasteczka Southpark. Głównym i ogólnie opisanym zadaniem gracza jest skompletowanie drużyny wraz z innymi dzieciakami, rozwój postaci oraz obrona miasteczka przez różnymi niebezpieczeństwami. Gra została wydana w 2014 roku przez cenione studio Ubisoft.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

W powstanie gry będącej odpowiednikiem tej kultowej i kontrowersyjnej kreskówki zaangażowanie od samego początku do końca byli również twórcy samej kreskówki, co daje pewnośc fanom, że odpowiedni poziom rozrywki oraz czarnego humoru został utrzymany. Gra została wydana tylko na platformę PC. W szczegóły fabuły nie będziemy was wprowadzać dodamy tylko, że jeżeli jesteście fanami tej kreskówki to musicie spróbować zagrać w te grę. Gra zapewnia rozgrywkę na nawet 8 godzin ciągłego grania, oprócz rozgrywki czeka nas wiele przerywników, świetnych dialogów. Oczywiście wszystkie postacie występujące w kreskówce występują również w grze!


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Author: Annonymous

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *