Grand Theft Auto IV (gta 4)


Grand Theft Auto IV (gta 4) - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Grand Theft Auto IV (gta 4) do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Grand Theft Auto IV (gta 4) download - Pobierz.

Grand Theft Auto IV (gta 4) PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

Cyklu gier GTA nie trzeba przedstawiać nikomu. Najbardziej oczekiwana gra, zaliczająca się do gier akcji, gier rozrywkowych czy tez gier zręcznościowych i strzelanek. Prawda jest taka, że seria GTA tworzy sama sobą nowy gatunek gier. Gra z otwartym światem, gdzie oprócz wykonywania zadań możemy zajmować swój czas w każdy niemal sposób. Nie sposób opisać wszystkich funkcjonalności GTA ponieważ ogrom ich jest tak duży. Poprzednikiem GTA IV było GTA San Andreas, w tej wersji Naszym bohaterem jest biały człowiek, w poprzednich wersjach sterowaliśmy czarnoskórym bohaterem. Gra głównie skupia się na eliminowaniu obcych gangów z terytorium miasta, wykonywaniu zadań oraz jeżdżeniu kradzionymi samochodami.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Pod względem sprzedaży i dochodów, wersja GTA IV nie odniosła znaczącego sukcesu. Być może przez fakt, że na czas premiery gra miała bardzo wysokie wymagania sprzętowe w porównaniu do tego jaki sprzęt ówcześnie był na rynku. Z drugiej strony gra odpalona na dobrej karcie graficznej prezentuje się naprawdę bajecznie. Wracając do samej fabuły i gry, poprawiono względem poprzedniej wersji realizm jazdy samochodem, trudniej jest również zgubić pościg policji. Sam poziom trudnoście niewiele różni się od poprzedniej wersji. Jednak reasumując przyjemniej gra się w GTA San Andreas, które tworzone było na całkowicie innym silniku graficznym.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *