loading...

Fallout 2


Fallout 2 - download. Gra dostępna do natychmiastowego pobrania. Fallout 2 do pobrania bez limitów i za darmo. Pełna wersja gry Fallout 2 download - Pobierz.

Fallout 2 PEŁNA WERSJA - DOWNLOAD

Kultowa gra z gratunki RPT, posiadająca taktyczny sposób rozgrywki polegający na rozgrywaniu kolejnych tur. Akcja gry toczy się po zakończeniu wojny nuklearnej. Nasz Bohater jest wybrańcem/przedstawicielem małej wioski, która również uległa zniszczeniu po wojnie nuklearnej. Wyruszamy w zniszczone wojna pustynne tereny w celu odnalezienia urządzenia G.E.C.K. Gra posiada rewelacyjną fabułę i niesamowicie rozbudowany system rozwijania postaci. Gra uchodzi za flagową z gatunku RPG. Jest jedną z niewielu gier w której udało się zbudować i podtrzymać tak rewelacyjnie klimat rozgrywki.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirusowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


Oficjalny Zwiastun:

Pod względem fabularnym gra Fallout 2 jest pełnowymiarową i stuprocentowo zgodną kontynuacją części pierwszej. Fabuła jest bardzo dobrze zgrana i spójna od początku do końca. Kontynuacja gry następuje po 80 latach od końca części pierwszej. Urządzenie G.E.C.K, którego poszukujemy jako bohater to w rozwinięciu i przetłumaczeniu na język Polski: Generator systemu cudownej krainy, czyli urządzenie, które ma naprawić świat po zagładzie nuklearnej. Grając w Fallout, przeżyjecie wiele fantastycznych momentów, walk, zagadek i zadań.


(UWAGA!!! Instalka może wywołać fałszywy alert programu antywirusowego oraz filtra SmartScreen w Windows 10. Jeżeli chcesz pobrać plik bez przeszkód wyłącz program antywirususowy, oraz dodaj plik instalacyjny jako wyjątek w filtrze SmratScreen. Jeżeli nadal masz problemu z pobraniem pliku, spróbuj pobrać go z alternatywnego źródła korzystając z tego linku: Kliknij tutaj!)

button


loading...

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *